Grup Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Sitesi

Sitemize Hosgeldiniz! İyi Eğlencelerr!!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

grup hepsinin okul anıları

YazarMesaj
senos_eren
Mod
Mod
senos_eren

grup hepsinin okul anıları Empty
MesajKonu: grup hepsinin okul anıları   grup hepsinin okul anıları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 5:15 pm

gülçin=mimar sinan devlet konservatuarindan mezun oldum.disiplinli bir ögrenciydimherhangi bir lakabim yoktu.en çok karakter dersini severdim.piyona dersinden nefret ederdim.ani deyince aklima bahar zamani baHÇEDE TOP OYNAYAŞIM AKLIMA GELiR

CEMRE=GÜLÇiNLE BiRLiKTE MEZUN OLDUK.HAYLAZ BiR ÖĞRENCiYDiM.BANA LiSEDE C.K. DERLERDiEN ÇOK REPERTUAE DERSiNi SEVERDiM.DOĞAÇLAMA DERSiNDEN NEFRET EDERDiM.LiSEDEYKEN 5 KERE FALAN DiSiPLiNE GiTTiM.BUNU HiÇ UNUTMAM.

EREN=AYNI OKULDAN MEZUN OLDUK.ÇOK DiSiPLiNLi DERS KIRMAYI SEVMEYEN BiR ÖĞRENCiYDiM.GENELLiKLE DERSLEiME HEP GiRERDiM.LAKABIM EROŞTU.EN ÇOK RESiM DANS PiYONA DERSLERiNi SEVERDiM.TARiH VE COĞRAFYADAN NEFRET EDERDiM.OKULLA iLGiLi AKLIMA iLK GELEN ANIBiR GÜN ARKADAŞLARIMLA SU SAVAŞI YAPARKEN YALNIŞLIKLA TiNER ŞiŞESiNi ALIP HERYERE TiNER SAÇMIŞTIM.BÜTÜN SINIF TiNER KOKMUŞTU

YASEMiN=AYNI OKULDAN MEZUN OLDUM.HAYLAZ BiR ÖĞRENCiYDiM.LAKABIM YOŞiYDiEN ÇOK MODERN DANS DERSiNi SEVERDiM.TARiH VE COĞRAFYADAN NEFRET EDERDiM.UNUTAMADIĞIM ŞÖYLE BiR ANIM VAR=BiR KERESiNDE OYUN OYNARKEN YALNIŞLIKLA ENSTÜRÜMAN OLARAK KULLANDIĞIMIZ TEFi ARKADAŞIMIN KAFASINA GEÇiRMiŞTiM

lol! lol!

grup hepsinin okul anıları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup hepsinin stardium adresi